Apartament 1 | Buszka | Kraków

Apartament 1 | Buszka | Kraków

Wejście okolone rzędem pakownych szafek i dużą szafą wtapia się subtelnie w ścianę, stwarzając niepowtarzalną aranżację. Wygodna ławeczka oraz wieszaki na odzież znajdują się zaraz przy drzwiach, dzięki czemu nie tylko tworzą stylowy koncept, ale także służą funkcjonalnością. Wszystko co trzeba znajduje się pod ręką. Również i w sypialni nasi projektanci wykazali się nie lada sprytem i kreatywnością. Mnóstwo przestrzeni do przechowywania rzeczy osobistych wkomponowanych zostało tak, by nie zabierać wolnego miejsca w przejściach.

W oświetlonym dużym oknem salonie znajduje się solidne biurko. A obok? Ta wielka i pojemna szafka wypełni salon stylem, jednocześnie pozwalając na schowanie zbędnych rzeczy, tak by nie pozostawały na widoku. Teraz już tylko pozostało wypełnić mieszkanie własnymi pomysłami i tchnąć w nie trochę serca. Książki? Pachnące kwiaty na stoliku? A może radosne zdjęcia z wakacji?

Ale to nie wszystko. Również i kuchnia została dostosowana do codziennego użytkowania. Równiutkie dwa rzędy szafek wiszących i stojących oferują mnóstwo przestrzeni do przechowywania sprzętów i artykułów spożywczych. Wkomponowany w zabudowę piekarnik na wysokości ramion ułatwia prace w kuchni, sprawiając, że każde pieczenie staje się dobrą zabawą.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

home BIURO REGIONALNE
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxafurniture.pl

Paweł Wnuk

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE

home ZAKŁAD PRODUKCYJNY
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxafurniture.pl

Konrad Klimek

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE


Unia Europejska
Unia Europejska


Polityka prywatności
© 2023 PROXA. Wszelkie prawa zastrzeżone.