Apartament 2 | Kraków

Apartament 2 | Kraków

To przestronne mieszkanie zachwyca stylową kolorystyką i innowacyjnym rozlokowaniem wyposażenia.

Połysk szarych frontów meblowych oraz urządzeń AGD takich jak lodówka idealnie współgra z głęboką barwą drewna wiszących szafek. Wbudowane piekarnik na wysokości wyciagnięcia ramion zapewnia stuprocentową funkcjonalność i komfort. Jasny lacobel nie tyko dodaje uroku, ale także chroni ścianę przed zabrudzeniami, dzięki czemu domownicy będą moli cieszyć się czystym i rozsądnie urządzonym wnętrzem.

Mieszkanie to jednolite pod względem designu zachwyca już od pierwszego wejrzenia. Obszerne szafy na odzież oraz przemyślnie wkomponowane siedzisko zaprasza gości zapewniając wygodę od samego wejścia. I nie tylko tam. Wystarczy rzucić okiem na ten niezwykle kuszący kącik salonowy z prostym stoliczkiem na różnego rodzaju przekąski, napoje czy przedmioty użytku codziennego.

W mieszkaniu, prócz części wspólnej, znajduje się rozległa sypialnia. Dopasowane stylistycznie meble takie jak szafka nocna, biurko i umiejscowiona przy oknie toaletka z lustrem, tworzą jedną, nowoczesną całość. W sypialni mieszczą się też półki oraz szafki oferując jeszcze więcej przestrzeni użytkowej do dyspozycji mieszkańców.

Designerskie zawirowania kończy niewielka, lecz przemyślnie urządzona łazienka, która dostarcza maksimum jakości i wygody.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

home BIURO REGIONALNE
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxafurniture.pl

Paweł Wnuk

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE

home ZAKŁAD PRODUKCYJNY
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxafurniture.pl

Konrad Klimek

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE


Unia Europejska
Unia Europejska


Polityka prywatności
© 2024 PROXA. Wszelkie prawa zastrzeżone.