Apartament Bajeczna 1 | Kraków

Apartament Bajeczna 1 | Kraków

Urocza kawalerka z rozległym aneksem kuchennym w nowoczesnym stylu i dużym, wygodnym łóżkiem. Ciepła atmosfera mieszkania sprawia, że wnętrze jest przytulne, a jedocześnie jasne barwy sprawiają, że mieszkanie wydaje się optycznie większe.

Sprytne rozlokowanie umeblowania nie ograniczają przestrzeni, zostawiając wiele wolnego miejsca. Przy wejściu znajduje się miejsce na odzież wierzchnią wraz z wygodnym siedziskiem, który stanowi dodatkowe miejsce do pozostawienia rzeczy. Możliwość taką daje też wbudowana w ściankę przesuwana szafa z jednolitymi frontami w kolorze drewna. Z pewnością dostarcza ona wystarczająco dużo miejsca do przechowywania rzeczy. Szafa jest przemyślnie zlokalizowana zaraz koło łóżka z myślą o komforcie użytkownika.

Ciąg mebli kuchennych z połyskującymi frontami kończy strefa jadalniana ze starannie wykonanym, stabilnym stolikiem oraz minimalistyczną półka pod telewizor.

Mieszkanie dostarcza spektrum możliwości pod względem stylizacji i urządzania przestrzeni dzięki uniwersalnym rozwiązaniom i kolorystyce mebli. Rozmyślne wykonanie mebli na wymiar pozwala zaoszczędzić miejsca, dostarczając pełnie jakości na lata użytkowania.

Jakość i komfort z Proxa Furniture!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

home BIURO REGIONALNE
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxafurniture.pl

Paweł Wnuk

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE

home ZAKŁAD PRODUKCYJNY
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxafurniture.pl

Konrad Klimek

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE


Unia Europejska
Unia Europejska


Polityka prywatności
© 2023 PROXA. Wszelkie prawa zastrzeżone.