Apartament Dąbska | Kraków

Apartament Dąbska | Kraków

Proxa Furniture to specjaliści, którzy tworzą kreatywnie z myślą o komforcie i maksymalnym wykorzystaniu dostępnej powierzchni mieszkalnej.

Cudowne i przestronne mieszkanie z pomysłowo zabudowaną wnęką tworzącą przesuwną szafę. Szafa została zrobiona na wymiar nie ograniczając przestrzennego potencjału mieszkania.

Równie zręczne wkomponowanie aneksu kuchennego pozwoliło na zaoszczędzenie dodatkowego miejsca. To z resztą, jakże przydatne w kuchni, zostało rozplanowane z dokładnością do centymetra. Jest to możliwe dzięki niezawodnej technice Proxa Furniture i porządnych mebli wykonywanych na wymiar. Jakość ponad wszystko, choć i stylem mona się zachwycać. Białe meble z połyskiem z szykownymi uchwytami wypełniają całą długość ściany zarówno na dole jak i pod sufitem. Dwurzędowe szafki podwieszane oferują ogrom dostępnego miejsc do przechowywania artykułów użytku kuchennego. Piękny blat kuchenny w odcieniach ciepłego drewna nadaje głębi oraz elegancji w kuchni.

Tak zresztą jak i meble łazienkowe, które dzięki swej wymiarowości wypełniają pomieszczenie z rozwagą. Miejsca na pewno nie zabraknie, dzięki fachowcom Proxa Furniture!

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

home BIURO REGIONALNE
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxafurniture.pl

Paweł Wnuk

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE

home ZAKŁAD PRODUKCYJNY
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxafurniture.pl

Konrad Klimek

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE


Unia Europejska
Unia Europejska


Polityka prywatności
© 2024 PROXA. Wszelkie prawa zastrzeżone.