Apartament Wrocławska | Kraków

Apartament Wrocławska | Kraków

Cuda nowoczesnej techniki i designu pozwoliły zaprojektować naszym specjalistom oryginalne meble, które precyzyjnie zdołały wkomponować się w aranżacje mieszkania.

Solidne pułki w kolorze jasnego drewna oraz eleganckie szafki to manifestacja kreatywności w klasycznej prostocie stylu. Również i kuchnia zaskakuje bogactwem wystroju. Wbudowane w ściankę meblową piekarnik i mikrofala w kolorze pasującym do reszty frontów kuchennych pozwalają uniknąć schylania się przy wypiekach domowych. Dużo przestrzeni pomiędzy dwoma blatami roboczymi zapewnia przestronności. Nietuzinkowa wstawka w kolorze drewna dopełnia nietuzinkowej aranżacji tego mieszkania.

Fachowcy Proxa Furniture wykazali się nie lada pomysłowością również przy projektowaniu łózka na szerokość ścianki z oknem. Wysokie, miękkie łózko kryje w sobie także sprytnie lokowaną szafeczkę. Tak ciekawe rozwiązania kryją się w całym mieszkaniu urządzanym z wykorzystaniem mebli od producenta Proxa Furniture.

Bardzo dobrze te kreatywne techniki są widoczne także w łazience. Zabudowanie pralki na wysokości szafeczki pod umywalką oferują dodatkową przestrzeń do ułożenia artykułów domowych.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

home BIURO REGIONALNE
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxafurniture.pl

Paweł Wnuk

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE

home ZAKŁAD PRODUKCYJNY
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxafurniture.pl

Konrad Klimek

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE


Unia Europejska
Unia Europejska


Polityka prywatności
© 2024 PROXA. Wszelkie prawa zastrzeżone.