Mieszkanie Sosnowiecka | Kraków

Mieszkanie Sosnowiecka | Kraków

Kuchnia w kształcie litery U spełnia zasady ergonomii, pozostawiając sporo wolnej przestrzeni na wszelkie manewry przy gotowaniu, co stanowi ważny aspekt w życiu codziennym.

Meble kuchenne

Liczne szafki ustawione w dwóch rzędach zostały zaprojektowane na wymiar, dzięki czemu z łatwością zmieszczą się nawet ogromne zakupy. Jednocześnie dostosowanie aneksu pod konkretny metraż pozwoliło na zachowanie w apartamencie dużo wolnej przestrzeni.

Jasny lacobel ze starannością dopasowany w aneks kuchenny to przydatny dodatek podczas szykowania posiłków, a wbudowany w szereg stylowych szafek stojących piekarnik sprawi, że każde gotowanie stanie się przyjemnością. Doskonała organizacja i ułożenie było możliwe tylko dzięki niezwykłej technologii stosowanej przez naszych fachowców. To właśnie poprzez stały rozwój tworzymy mieszkania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Meble łazienkowe

Jednak nie tylko kuchnie są naszą specjalnością. Schludna łazienka w odcieniach ciepłego beżu przedstawia rzeszę inteligentnych rozwiązań, takich jak dodatkowe półeczki obok lustra, pojemne szafki pod umywalką, a także zabudowa pralki, co oferuję dodatkową przestrzeń do przechowywania osobistych artykułów łazienkowych.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

home BIURO REGIONALNE
      ul. Grzegórzecka 67C lokal U1A
      31-559 Kraków

telefon 730 923 991

mail biuro@proxafurniture.pl

Paweł Wnuk

PAWEŁ WNUK
doradca klienta
tel. +48 531 452 665
pwnuk@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE

home ZAKŁAD PRODUKCYJNY
      ul. Osiedlowa 2A
      33-300 Nowy Sącz

telefon 530 399 900

mail biuro@proxafurniture.pl

Konrad Klimek

KONRAD KLIMEK
doradca klienta
tel. +48 530 399 900
kklimek@proxafurniture.pl

  • PROXA FURNITURE


Unia Europejska
Unia Europejska


Polityka prywatności
© 2023 PROXA. Wszelkie prawa zastrzeżone.